Turecko

    ...to sú v prvom rade kvalitné hotelové služby a skvelý servis pre dovolenkárov. Turecko si v posledných rokoch získalo srdcia mnohých z nás.

Turecký hotelieri odviedli obrovský kus práce, vystavali množstvo nádherných rezortov s prekrásnymi záhradami, k tomu sa pridala skvelá schopnosť predať potôčik ako obrovský vodopád a zrazu tu máme z ničoho jednu z najnavštevovanejších dovolenkových destinácii.

 

Medzi najnavštevovanejšie strediská v Turecku patria AlanyaSide, KonakliBelekLara a Kemer. Horúcou novinkou na Slovenskom trhu bude od roku 2012 Fethiye.

 

Lieta sa do Antalye, let trvá približne 2 a pol hodiny a transfer do jednotlivých stredísk od pol hodinky Lara do 2 hodín Alanya. Fethiye 5 hodín.

 

 

Prečítajte si, čo všetko môžete zažiť na Tureckej riviére.

   
 • Turecko - potulky Egejskou riviérou

  05/2016

       Tak opäť nám prišla jar a náš kolektív sa rozbehol po dovolenkových destináciách. Dlho sme zvažovali kam ísť, čo si pozrieť. Ja som sa nakoniec rozhodol skontrolovať situáciu v Turecku. Oželel som mnou milované Španielsko a vyrazil som naproti emigrantom a teroristom.

 • Okúzľujúce Turecko

  05/2015

  Atmosféru exotického, horúceho Turecka cítiť už na samotnom Viedenskom letisku. Čím viac sa približujeme priamo k odletovej bráne smerujúcej do tureckej Antálye, tým väčšmi sa osadenstvo cestujúcich prerieďuje. Prevládajú výrazní moslimský muži, v ich pozadí možno badať viac či menej zahalené partnerky, manželky.

 • Severný Cyprus

  10/2012

       Po troch skvelých dňoch strávených na Tureckej riviére s CK Hechter, prilietame na Cyprus. Ostrov Cyprus je rozdelený na dve časti, Severný Cyprus – turecká časť a Južný Cyprus – Cyperská republika (grécka časť ). Násilie medzi dvoma krajinami už dávno utíchlo a tak sa tu opäť na plno rozvíja turizmus. 

  A čo tento čarokrásny ostrov ponúka?

 • Späť v Turecku

  10/2012

       Po troch rokoch sa opäť vraciam do Turecka. Tento krát som sa zviezol s cestovnou kanceláriou Hechter. S touto veselou partiou cestujem po prvý krát a tak som plný očakávania.

 • Moja cesta do Turecka

  10/2011

     Ako väčšinu mladých ľudí, aj mňa nadchla možnosť cestovať. Tentokrát som dostala príležitosť vidieť jedny z najluxusnejších hotelov Turecka a spoznať krásne miesta, ktoré táto krajina ponúka.

 • Čo ma zaujalo v Turecku

  03/2011

       Tak a mám za sebou ďalšiu infocestu. Už je to 4. pracovná cesta, kde sa pre Vás snažíme získať nové informácie o hoteloch. Tentokrát som bola v Turecku.